Neden Network Marketing Yapmalıyız? | Ali Gülkanat


7 Haziran 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Network MarketingNeden Network Marketing Yapmalıyız?

networkmarketin-megaholdings-aligulkanat

Network Marketing sektörünü tercih etmek için bir çok sebep vardır. Gerçek şudur ki, sabit maaşlı bir işte çalışıp para biriktirerek varlıklı biri olma şansınız hiç yok denecek kadar azdır. 
Lakin damlaya damlaya göl olmasını beklemek çok uzun bir zaman dilimini kapsamakla beraber, birikiminiz de her geçen sene değer kaybedecektir. Bu nedenle en mantıklısı kendi işinizin sahibi olmaktır.

Dünyada insanlar gelirleri bakımından 4 ana gruba ayrılırlar:

 • Maaşlı çalışanlar
 • Küçük işletme sahipleri
 • Büyük iş sahipleri  (500 ve üstü çalışanı olan firma sahipleri)
 • Yatırımcılar

Maaşlı işlerin en büyük dezavantajları arasında işi başkasına satamamanızı, miras olarak çocuklarınıza bırakamamanızı, herhangi bir sebepten ötürü çalışamayacak duruma geldiğinizde gelirinizin kesilmesini ve her an işten çıkarılma riskinizi sayabiliriz.

Küçük işletme sahipleri ise bir nevi kendi işlerinin sahibidir ama tek başlarına çalışırlar. Misal çalışmazlarsa gelirleri de kesilir.

Büyük iş sahipleri ve yatırımcılar ise kendi adlarına çalışan bir ekibe sahiptirler. Yani çalışamayacak duruma gelseler bile gelirleri asla kesilmez. İşte sürekli gelir bu anlama gelmektedir.

Bu 4 grup insan içinde ilk ikideki kişiler (Maaşlı çalışanlar ve küçük işletme sahipleri), son ikideki kişiler (Büyük iş sahipleri ve yatırımcılar) için çalışırlar. İlk 2’deki kişiler garanti bir iş sahibi olmayı, ay sonunda eline geçecek olan parayı ve yakın geleceği düşünürken, son 2’deki kişiler ise, başlarda bir müddet sıkı çalışıp, ardından çok fazla çalışmasalar dahi sürekli bir gelire sahip olmayı ve zaman özgürlüğüne kavuşmayı düşünürler. Son ikideki kişilerin konumuna geçmek için en uygun sektör ise Network Marketing’tir. Binaenaleyh işe başlama sermayesi diğer işlere nazaran çok düşüktür.

NETWORK MARKETİNG sayesinde en az sermaye ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Comments
 1. ŞERİF SERAP said on 4 Şubat 2015 03:49:

  Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme; çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin Franklin

 2. DİDE HELİN said on 4 Şubat 2015 03:30:

  Vision without action is merely a dream. Action without vision just passes the time. Vision with action can change the world. Joel Barker

 3. BAHRİ ÖVGÜ said on 4 Şubat 2015 03:04:

  sizden haber bekliyorum.bayram tatilini değerlendirerek başlamak istiyoruz.

 4. YELİZ BAYKURT said on 4 Şubat 2015 01:50:

  Seni hayallerine ulaştıracak en önemli şey, cesaretindir.

 5. MARAL ÜZÜM said on 4 Şubat 2015 01:45:

  Yeni bir keşif için yeni yerler değil yeni gözler gerekir. M. Proust