Network Marketing’de kimler çalışabilir? | Ali Gülkanat


7 Haziran 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Network Marketing


ali gülkanat, kişisel gelişim, nlp, access bars, eğitim, seminer

Network Marketing’de kimler çalışabilir?

ali-gulkanat-network-marketing-mega-holdings-kisisel-gelisim

Klasik işlerde, kişilerin işe girebilmesi için aranan kriterlerin hiçbiri Network Marketing sektöründe çalışmak isteyenler kişilerde aranmaz. Misal ilkokul veya üniversite mezunu olabilirsiniz. Yabancı diliniz vardır ya da yoktur. Bilgisayar bilginiz iyidir ya da kötüdür. Ehliyet sahibisinizdir ya da değilsinizdir. İnsan ilişkileriniz kuvvetlidir ya da zayıftır. Sağlığınız yerindedir ya da değildir. Yaşınız gençtir ya da ilerlemiştir. İş tecrübeniz vardır ya da yoktur. Kadınsınızdır ya da erkek. Herhangi bir konuda yeteneklisinizdir ya daa yeteneksiz.

Hatta okuma yazmanız dahi olmayabilir ama bunların hiçbiri Network Marketing sektöründe çalışabilmek için birer kriter değildir. Burada kriter sadece sizsiniz.

Eğer bu sektörde çalışmak istiyorsanız çalışırsınız. Buna sizden başka kimse karar veremez. İsteyen herkes bu sektöre dahil olabilir.


Comments
 1. ŞELALE İNAN said on 4 Şubat 2015 03:43:

  Ali Gülkanat’ı bir eğitim programında tanımıştım iyiki de tanımışım.

 2. SEGAH DEHA said on 4 Şubat 2015 03:16:

  Gün boyunca ne düşünüyorsak o oluruz. Eğer ne düşüneceğinizi şansa bırakırsanız ya da gazete ,radyo istasyonlarına bırakacak olursak,kendi zihnimiz üzerindeki denetim gücümüzü büyük ölçüde yitiririz.

 3. AVŞAR HÜSEYİN said on 4 Şubat 2015 02:43:

  Sevgi yalnız bir insana bağlılık değildir. Bir tutumdur. Kişinin yalnız bir sevgi nesnesine değil, bütünüyle dünyaya bağlılığını gösteren bir kişilik yapısıdır. Kişi yalnız bir tek kimseyi seviyor başka herşeye karşı ilgisiz kalıyorsa sevgisi sevgi değil, genişletilmiş bencilliktir. Erich Fromm

 4. RIFAT ECEVİT said on 4 Şubat 2015 01:57:

  İnsanlar kulaklarına gözlerinden daha fazla inanırlar. Herodotus