Network Marketing’in sunduğu olanaklar nelerdir? | Ali Gülkanat


7 Haziran 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Network Marketing


networkmarketin-ekip-guctur-aligulkanat

Network Marketing’in sunduğu olanaklar nelerdir?

networkmarketin-ekip-guctur-aligulkanat

Network Marketing  size klasik işlerin sunamayacağı bir çok olanak ve imkan sunmaktadır.

Bunların başında;

 • Maddi özgürlük
 • Zaman özgürlüğü
 • Kendi işinin sahibi olmak
 • Sürekli bir gelir
 • Kişisel Gelişim
 • Başkalarına yardım etmek
 • Yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmek
 • Emeklilik
 • Miras bırakmak

gibi olanaklar gelmektedir.

Network Marketing’in sağladığı maddi özgürlük olanağı ile ay sonundaki sabit maaşa bağlı kalmaksızın, yalnızca sizin belirleyeceğiniz ve sürekli olarak artış gösteren bir gelire kavuşursunuz. 

Zaman özgürlüğü olanağı, işinize ayıracağınız zamanı kendinize göre belirlemenizi ve bir müddet sonra klasik işlerde çalışan kişilere nazaran çok daha fazla boş zamanınızın olmasını sağlar. Bu da hobilerinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kendi işinizin sahibi olma olanağı sizi, çalışma saatlerinden tutun, giyim kuşamınıza kadar her açıdan kısıtlayan, yapacağınız işlere ve alacağınız paraya karar veren patron kavramından kurtararak, kendi kararlarınızı kendinizin vermesini sağlar. Ayrıca işten atılma riskiniz de ortadan kalkar.

Sürekli gelir olanağı, sizi ‘para için zamanını ver‘ zorunluluğundan kurtararak, herhangi bir sebepten ötürü çalışamayacak duruma gelseniz dahi gelirinizin kesilmemesini sağlar.

Kişisel Gelişim olanağı, motivasyonunuzu, karar verme ve iletişim becerilerinizi geliştirmenizi, isteklerinizi davranışa dönüştürmenizi, istemediğiniz davranışlarınızdan kurtulmanızı, fikirlerinizi açıkça ve rahatlıkla ortaya koymanızı, içsel çatışmalarınızı yok etmenizi ve stressiz bir hayat sürmenizi sağlar.

Başkalarına yardım edebilme olanağı, ekibinizdeki kişilerin bilgi ve tecrübelerinin artmasına ve zor zamanlarında bu zorluklardan kurtulmalarına katkıda bulunup, onların bu işte başarılı olmalarını sağlayarak, onların mutluluklarına ortak olmanızı sağlar.

Yeni insanlarla tanışma olanağı, sizi birçok yeni yüz ve karakterle karşılaştırarak, muhtemel monotonluklardan kurtarmakla beraber, size insanları daha iyi tanıma fırsatı da vermektedir.

İyi bir emeklilik olanağı, çalışmanıza bağlı olmakla beraber, emekliliğinizi dilediğiniz zaman başlatmanızı ve emeklilik sürecinde hiçbir maddi problemin yaşanmamasını, emekliliğinizi tabiri caizse ‘emeklemeden‘ geçirmenizi sağlar.

Miras bırakabilme olanağı sayesinde ise, klasik işlerdeki sadece yakın geleceği kurtarabilecek nitelikteki maddi gücün aksine, sahip olduğunuz sürekli gelir sayesinde ciddi anlamda birikim yapabilir ve bunu yakınlarınıza miras olarak bırakabilirsiniz.

Sağladığı tüm bu olanaklarla Network Marketing sektörü, klasik işlerden her zaman birkaç adım önde olduğunu göstermektedir.


Comments
 1. İZEL AVŞİN said on 4 Şubat 2015 03:53:

  Spreche nicht jedes Wort aus, der Boden hat Ohren. AnIamı: Her sözü söyIeme yerin kuIağı var

 2. BURÇAK GÜNAN said on 4 Şubat 2015 03:49:

  Hayatımda pek çok sorun vardı ve çoğu asla var olmadı. Mark Twain

 3. SİMA VENÜS said on 4 Şubat 2015 02:39:

  İnsanın özgürlüğü; istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır. Jean-Jacques Rousseau

 4. AFŞİN KERİM said on 4 Şubat 2015 01:48:

  Köşeye sıkışınca bir tavşan biIe ısırır.

 5. ÖZDE ALDOĞAN said on 4 Şubat 2015 00:40:

  Ankara’da da seminer verecek misiniz yakın bir zamanda? En kısa sürede bekliyoruz.