atatürk, mustafa kemal atatürk, mustafa kemal, ali gülkanat, milletvekili, siyaset, aligülkanat, politika, aligulkanat, chp, ali gulkanat, ali gülkanat ekşi, ali gülkanat ekşi sözlük, ali gülkanat sözlük

Network Marketing’de kimler çalışabilir? | Ali Gülkanat

07 Haziran 2014 Cumartesi, 04:31

Network Marketing’de kimler çalışabilir?

Ali Gülkanat | Kişisel Gelişim | NLP | Mega Holdings

Klasik işlerde, kişilerin işe girebilmesi için aranan kriterlerin hiçbiri Network Marketing sektöründe çalışmak isteyenler kişilerde aranmaz. Misal ilkokul veya üniversite mezunu olabilirsiniz. Yabancı diliniz vardır ya da yoktur. Bilgisayar bilginiz iyidir ya da kötüdür. Ehliyet sahibisinizdir ya da değilsinizdir. İnsan ilişkileriniz kuvvetlidir ya da zayıftır. Sağlığınız yerindedir ya da değildir. Yaşınız gençtir ya da ilerlemiştir. İş tecrübeniz vardır ya da yoktur. Kadınsınızdır ya da erkek. Herhangi bir konuda yeteneklisinizdir ya daa yeteneksiz.

Hatta okuma yazmanız dahi olmayabilir ama bunların hiçbiri Network Marketing sektöründe çalışabilmek için birer kriter değildir. Burada kriter sadece sizsiniz.

Eğer bu sektörde çalışmak istiyorsanız çalışırsınız. Buna sizden başka kimse karar veremez. İsteyen herkes bu sektöre dahil olabilir.


490 Yorum

 1. ŞELALE İNAN

  4 Şubat 2015 at 03:43

  Ali Gülkanat’ı bir eğitim programında tanımıştım iyiki de tanımışım.

 2. SEGAH DEHA

  4 Şubat 2015 at 03:16

  Gün boyunca ne düşünüyorsak o oluruz. Eğer ne düşüneceğinizi şansa bırakırsanız ya da gazete ,radyo istasyonlarına bırakacak olursak,kendi zihnimiz üzerindeki denetim gücümüzü büyük ölçüde yitiririz.

 3. AVŞAR HÜSEYİN

  4 Şubat 2015 at 02:43

  Sevgi yalnız bir insana bağlılık değildir. Bir tutumdur. Kişinin yalnız bir sevgi nesnesine değil, bütünüyle dünyaya bağlılığını gösteren bir kişilik yapısıdır. Kişi yalnız bir tek kimseyi seviyor başka herşeye karşı ilgisiz kalıyorsa sevgisi sevgi değil, genişletilmiş bencilliktir. Erich Fromm

 4. RIFAT ECEVİT

  4 Şubat 2015 at 01:57

  İnsanlar kulaklarına gözlerinden daha fazla inanırlar. Herodotus

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...